![“Чуднівські музики” виборов Гран-прі у Всеукраїнському конкурсі “Огієнкові дзвини”](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/06/445740388_1026909392405738_6110806792348272175_n.jpg)
30 травня 2024 року у селищі Брусилів відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс української національно-патріотичної та духовної пісні «Огієнкові дзвони». Участь взяли 13 колективів.
Чуднівську громаду на фестивалі-конкурсі представляли два колективи Чуднівського міського будинку культури: вокальний ансамбль народної пісні «Чуднівські музики» (керівник Василь Рогальчук) та «народний» аматорський квартет «Гармонія» (керівник Олександр Шах).
Нагороду Гран-прі та грошову премію у розмірі 7 тис.грн. отримав вокальний ансамбль народної пісні «Чуднівські музики».
Квартет «Гармонія» нагороджено відзнакою за участь.
У колективі вирішили виграні кошти передати на підтримку ЗСУ.
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/06/7b420e418c7b9f23b670012cbaa3196a-1024x768.jpg)
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/06/изображение_viber_2024-05-31_09-19-02-237.jpg)