USD EUR
42,92 39,84
Чуднівські борці взяли участь у Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

448

З 7 по 9 жовтня юні борці Чуднівської дитячо-юнацькій спортивної школи взяли участь у Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби у м. Костополі Рівненської області. На цьому представницькому турнірі зібрались команди юних борців з 11 регіонів України.

Турнір був присвячений пам’яті місцевого спортсмена, майстра спорту, чемпіона України з греко-римської боротьби Віталія Ставського, який загинув захищаючи цілісність нашої держави, біля Донецька у 2014 році.

Вихованці відділення греко-римської боротьби Чуднівської ДЮСШ показали високі результати у своїх вагових категоріях :

Максим Павелко у категорії до 35 кг. посів 5 місце.

Четвертим фінішував у категорії до 62 кг. Максим Приходченко

Бронзовим призером цих змагань став Олександр Ломакін у ваговій категорії до 52 кг.

Гідно боровся у ваговій категорії до 100 кг.  Дмитро Дмитренко з с. Дідківці, який також зайняв 4 місце.

Гарний результат у ваговій категорії до 47 кг. показав Артем Равшанов.