![Чуднівщина: протипожежна робота](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/10/d4728c8e86289e1b5266ba48e43a83e8.jpg)
З метою попередження пожеж у житловому секторі, інспектори з Житомирського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області 18 жовтня провели профілактичні заходи в селі Дідківці Чуднівської громади.
Під час цього заходу надавалася важлива інформація місцевим мешканцям. Їм пояснювалися основні вимоги щодо пожежної безпеки під час опалювального періоду, а також висвітлювалася заборона спалювання сухої рослинності.