![Чуднів: навчання безпеці дорожнього руху в школах](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/11/307189295b47583847344c9838ef519d.jpg)
У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні в закладах освіти Чуднівської територіально громади відбулася низка заходів, спрямованих на пропаганду безпеки дорожнього pyxy та виховання дорожньої культури серед здобувачів освіти.
В рамках тижня поліцейським громади були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!».
Під час уроку розповіли і нагадали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/11/6ced10ea7df5187c836c47b184f6143f-1024x770.jpg)