USD EUR
40,00 37,45
На вулицях Чуднова незабаром має запрацювати система відеонагляду

На вулицях Чуднова незабаром має запрацювати система відеонагляду

1 551

Уже за тиждень у Чуднові встановлять десять камер відеоспостереження. Питання обговорили у рамках робочої зустрічі із громадами Чуднівського, Любарського та Романівського районів. Про це повідомили на сайті Союз TV.

«Питання встановлення камер існує. І ми постійно комунікуємо з Службою автомобільних доріг на встановлення камер на державних дорогах. Ця ініціатива взагалі є в Міністерства інфраструктури. Вона потребує немалих коштів. Якщо у нас буде співфінансування місцевої влади, якщо буде ініціатива йти знизу, і в тому числі від об’єднаних територіальних громад, місцева влада буде виходити з такими ініціативами, ми будемо знаходити кошти обласного бюджету. І будемо у співфінансуванні встановлювати камери, щоб уникати дорожньо-транспортних пригод. Я чекаю ініціативи від об’єднаних територіальних громад», – наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Народний депутат України Сергій Кузьміних також нагадав, що за попереднього керівника ГУ МВС України у Житомирській області Сергія Крупія була розроблена програма «Безпечне місто», яка стосувалася встановлення камер відеоспостереження в області.

В.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков додав: «По „Безпечному місту“ по місту Чуднів на сьогоднішній день фактично за тиждень питання за місцеві кошти буде закрито. Якщо питання буде підштовхнуто зверху, ми будемо тільки дякувати. На даному етапі за тиждень встановимо 10 камер. Зразу разово – це те, що вже заплановано».